Volvo A40G R/C távirányítós billentő autó
Kód: L-6674Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Volvo A40G billenős teherautó egyike sem hiányozhat egyetlen fiú kollekcióból sem. A távirányítós billenős futófelülettel ellátott gumírozott kerekekre van elhelyezve, aminek köszönhetően kedvezőtlenebb körülmények között is bírja. A játék hátulján található billenőtest lehetővé teszi az egyes építkezésekhez szükséges laza anyagok szállítását. A játékautó 1:26 méretarányban készült.
Az R/C 2,4 GHz-es távirányító számos érdekes funkcióval rendelkezik. Feladata az előre/hátra vezetés, a balra/jobbra fordulás és a billenőkocsi felemelése. A távirányító vezérlése nagyon egyszerű és intuitív – minden gombon a megfelelő kép látható, amely a funkcióját mutatja.
A készlet tartalma:
- Távirányítós billenőkocsi
- Távirányító
- USB töltő
- Akkumulátor
Méretek:
- Billenő: 40 x 12 x 13 cm
- Távirányító: 16,5 x 10 x 7,5 cm
- Kiszerelés: 49 x 18 x 19 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós autó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 1818912739340 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Távirányitó, Töltő adapter, Autó |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hossz: | 40 cm |
| Magasság: | 12 cm |
| Márka: | Volvo |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Teherautó |
| Skála: | 1:26 |
| Szélesség: | 13 cm |
| Szín: | sárga |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 2 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Double E (Double Eagle) egy világszerte ismert márka, amely RC modellek, építőkészletek, technikai játékok és járműmodellek gyártására specializálódott gyermekek és felnőtt rajongók számára egyaránt. Több mint 30 éves tapasztalatával a világ legnagyobb és legelismertebb távirányítós játék- és modellgyártói közé tartozik.
A Double E kínálatában széles termékválaszték található – az RC építőgépektől, teherautóktól és terepjáróktól kezdve a katonai technikán és tűzoltóautókon át egészen a híres márkák részletgazdag modelljeiig és az innovatív CaDA építőkészletekig, amelyek fejlesztik a gyermekek logikai gondolkodását, kreativitását és műszaki készségeit.
A márka fő filozófiája a szórakozás és a tanulás összekapcsolása, ezért minden termék úgy van megtervezve, hogy fejlessze a motorikus képességeket, a koordinációt, a türelmet és a kreativitást. A Double E nagy hangsúlyt fektet a minőségi kivitelezésre, a valósághű dizájnra és a biztonságos anyagok használatára, amelyek hosszú élettartamot és maximális biztonságot garantálnak játék közben.
| Gyártó : | Double E Group Europe |
|---|---|
| Cím : | Via Roma, 192/D - Castelgomberto (VI), Itálie |
| E-mail : | info@ee-co.com |

