Volkswagen Arteon elektromos kisautó fehér
Kód: J-PA0209 BIKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Elegáns Volkswagen Arteon . A jármű 2,4 GHz-es távirányítóval vezérelhető, vagy a gyerek vezetni tanulva önállóan vezetheti az autót. Az autót két 35 W-os motor hajtja, így könnyedén elhozza gyermekét bárhová. A nyitható ajtókkal ellátott játékautó kényelmes be- és kiszállást biztosít a járműből.
Az autó 2 nagy teljesítményű 12V 35W motorral + 12V 7AH zselés akkumulátorral + 2,4 GHz-es szülői távirányítóval van felszerelve.
Az elegáns Volkswagen Arteon , ahogy az engedélyes járműhöz illik, gondosan kidolgozott, krómozott műanyag felszereltséggel rendelkezik, mint például a szenzációs fényhatásokat biztosító LED -es világítás, a Volkswagen Arteon logó minden fiatal vezetőt kielégít.
Szintén újdonság az autóban, hogy lassú indítású , menet közben nem rándul a jármű.
Az autó kerekei puha EVA anyagból készültek , ami kényelmes utazást biztosít.
A 2 erős motornak és 3 sebességfokozatnak köszönhetően a jármű könnyedén megbirkózik az ütődésekkel és a kertben való vezetéssel.
A nyitható ajtók kényelmes beszállást biztosítanak a járműbe.
A járműben lehetőség van a sebesség távirányítóval történő beállítására, de az autóban is található sebességváltó, amellyel előre vagy hátra lehet haladni.
Az előre betöltött vidám dalokkal ellátott zenepanel örömteli utazást biztosít. A zenei panelnek köszönhetően a "sofőr" választhat az előre telepített zene vagy saját MP3 dalok hallgatásának lehetőségeiről.
A játékautót 3 éves kortól ajánlja a gyártó, de 1 éves kortól már a gyerekek is nagyon élvezhetik a vezetést szüleik távirányítója segítségével.
Az engedéllyel rendelkező Volkswagen Arteon felszereltsége a következőket tartalmazza:
- az autót fém kulccsal indítják (beindítja a motor hangját és világítja az órát)
- előre / hátra kapcsoló az irányváltáshoz
- az autó lámpái a kulccsal kapcsolhatók be vagy ki
- zenei panel, beleértve: FM rádió, Bluetooth, előre telepített boldog dalok, USB bemenet, mini SD kártya, MP3
- gombok a kormányon a zene váltásához vagy a kürt aktiválásához
- 2,4 GHz-es távirányítóval vezérelhető játékautó
- megvilágított műszerfali óra
- LED világítás elöl + hátul
- fekete bőr anyaggal borított ülés
- lehajtható oldalsó tükrök
- puha EVA kerekek új
- 5 pontos biztonsági övek
- ajtó kinyitása
- lengéscsillapítók a kényelmes utazás érdekében
- a jármű lassú indítása
- behúzható kerekek a jármű hátuljában az autó vontatásához (ha az akkumulátor lemerült)
2,4 GHz-es távirányító szülői felügyelet funkcióval:
- a távirányító bekapcsolása (bekapcsolás után szinkronizálódik az autóval)
- előre/hátra gomb
- jobbra/balra fordulni
- S-3 sebességfokozat
- STOP – fék (blokkolja az autó mozgását)
A játékautó önállóan összeszerelhető (könnyű 15-30 perc)
Az elektromos autó műszaki paraméterei:
meghajtó 2 x 12 V 35 W
akkumulátor 1 db zselés akkumulátor x 12 V 7Ah
3 x előre és 1 x hátra (3 sebesség távirányítóval)
sebesség 3 - 5 km/h
Az elektromos autó méretei:
hossza 127 cm
szélessége 74 cm
magassága 57 cm
magassága a talajtól 12 cm
távolság az ülés végétől a gázpedálig 30 cm
ülés mérete
szélessége 41 cm
mélysége 18 cm
hát magassága 26 cm
kerekek
kerék átmérője 25 cm
kerék szélessége 10 cm
maximális teherbírás 30 kg
csomag mérete 131 x 70 x 40 cm
jármű tömege 20 kg
súlya csomagolással 25 kg
FM rádió
Bluetooth-os rádió
MP3 bemenet
SD kártya nyílás
USB bemenet
lassú indítás
kulcsok
fogantyú a szülőknek a jármű elején, behúzható kerekek a jármű vontatásához
Biztonsági öv
Töltő 12 V 1000 mAh
R/C 2,4 GHz-es távirányító
akkumulátor töltési idő 8 óra
vezetési idő 1-2 óra
távirányító elem
2 x 1,5 AA (nem tartozék)
A játékot 3-6 éves gyerekeknek ajánljuk.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Motor: | 2x45W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 5 pontos |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 131 x 70 x 40 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 127 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Kerék nagyság: | 25 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, MP3 |
| Kor: | 3+ |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 57 cm |
| Márka: | Volkswagen |
| Max. gyermek magassága: | 120 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | až 90 minut |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Igen |
| Szélesség: | 74 cm |
| Szín: | Fehér |
| Szükséges elemek: | AA |
| Távirányító: | 2,4 GHz |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 10 óra |
| Tömeg: | 20 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 41 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

