Űrfénykard sisakkal és felszereléssel
Kód: L-5084Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Představujeme úžasnou sadu vesmírných zbraní, která je perfektní rekvizitou pro boj s nebezpečných nepřítelem ze vzdálené planety. Tato jedinečná originální zbraň má kosmické zvuky a světla, což jistě povzbudí všechny děti ke hře.
Vesmírná sada se skládá z pistole, meče a příslušenství. Maska obsažená v sadě je navržena v bílo-černé barvě, má otvor pro oči, otvory kole úst a vzadu připevněnou gumičku. Světelný meč funguje po stisknutí tlačítka umístěného ve střední části rukojeti. Po stisknutí spouště se zbraň rozsvítí a vydává zvuky.
Sada vesmírných zbraní zahrnuje:
- maska a opasek
- zbraň
- světelný meč
- pouta
Specifikace:
- maska 18 x 23 cm
- pistole 24 x 16 cm
- balení 64 x 33 x 7 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékfegyver |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5907625589338 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomagolás mérete: | 64 x 33 x 7 cm |
| Felszerelés: | Mask, Fegyver, Kard, Bilincs |
| Hossz: | 24 cm |
| Magasság: | 16 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Szín: | Fehér, Fekete, piros |
| Termék állapota: | Új |
| Típus: | Fénykard |
| Tömeg: | 1,24 kg |
| Tulajdonságok: | Fény efektusok |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

