Távirányítós terepjáró autó Crawler Monster 1:18 ezüst - Használt - R-ZRC.699-100.SR
Kód: SLEVA1493Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Terepjáró kisautó 1:18 méretaránnyal készült. Az autó négykerék-meghajtású. A távirányító 2,4 GHz-es frekvencián működik. Az autó szerkezete ellenáll az ütődéseknek és eséseknek, jobb teljesítményt biztosítva vezetés közben.
- A játék 6 éves kortól ajánlott.
- Az autót 4,8V 700mAh akkumulátor táplálja, amely a csomag része.
- A távirányítót három darab AA elem táplálja, amelyek nem részei a csomagnak.
Műszaki paraméterek:
- Méretarány: 1:18
- Távirányító hatótávolsága: 40 méter
- Távirányító frekvenciája: 2,4 GHz
- Menetidő: 20 perc
- Töltési idő: 90 perc
A csomag tartalma:
- Kisautó
- Távirányító
- Akkumulátor 4,8V 700mAh
- USB töltőkábel
Méretek:
- Autó: 26,5 x 16 x 14 cm
- Csomagolás: 32,5 x 18 x 22,5 cm
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós autó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Ajánlott életkor: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Távirányitó, Töltő adapter, Autó |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hossz: | 26,5 cm |
| Magasság: | 16 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Terepjáró |
| Skála: | 1:18 |
| Szélesség: | 14 cm |
| Szín: | Ezüstszínű |
| Szükséges elemek: | 3 x AA |
| Távirányító hatótávolsága: | 40 m |
| Termék állapota: | Használt |
| Töltési idő: | 90 perc |
| Tömeg: | 1,5 kg |
| Tulajdonságok: | 4x4 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

