Távirányító R/C Quad Off Road 1:10 kék
Kód: L - 9646Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Terénní auto na dálkové ovládání není jen pro děti, ale i dospělí se pobaví. Představený model je vyroben v měřítku 1:10, díky čemuž vypadá reálně. Dálkově ovládané auto zlepší manuální dovednosti a posílí koncentraci. A největší výhodou je skvělá zábava.
Sada obsahuje, bezdrátový dálkový ovladač, pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Lze jej ovládat dopředu, dozadu a do stran. Měkká, gumová kola auta zaručují vysokou přilnavost k různým povrchům.
Součásti sady:
- ovladač na dálkové ovládání
- auto na dálkové ovládání
Charakteristika:
- materiál: plast
- gumová kola
- měřítko 1:10
- frekvence: 2,4 GHz
Rozměry
- terénní auto: 25 cm x 17 cm x 20 cm
- ovladač: 14 cm x 11 cm
Hračka je určena pro děti starší 6 let. Souprava má certifikát CE a odpovídá normě EN 71. Auto je napájeno čtyřmi 1,5V "AA" bateriemi (nejsou součástí ). Je zabalen v lepenkové krabici s průhledným sklem, takže je ideální jako dárek.
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós autó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5904204750868 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomag tartalma: | Távirányitó, Quad |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hossz: | 25 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Čtyřkolka |
| Skála: | 1:10 |
| Szélesség: | 17 cm |
| Szín: | Kék |
| Szükséges elemek: | 4 x AA |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 0,9 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

