Nagy fa babaház rózsaszín bútorokkal és világítással
Kód: E-HM006391Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A ház stabil és tartós szerkezete fából és MDF-ből készült. A játék minden fa elemének nincs éles széle, így 100%-ban biztonságosak a gyermek számára. A faház 3 nagy emelettel rendelkezik, 5 szobával, mint például: nappali, konyha, étkező, hálószoba és fürdőszoba. A készlet legfeljebb 17 db fabútort tartalmaz. A játékhoz LED lámpák tartoznak.
A játék speciálisan megerősített szállítókartonba van csomagolva, a ház minden eleme megfelelően rögzítve van, hogy ne sérüljön meg szállítás közben.
- 3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas
- Magasság: 90 cm, szélesség: 59 cm, mélység: 30 cm
- Csomag méretei: 73 x 40 x 24 cm
- Súly: 11,45 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa babaház |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5903769970032 |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Anyag: | fa |
| Bababiztosítékok típusa: | Házikó |
| Babaház típus: | Nagy |
| Csomag tartalma: | Házikó, Bútor |
| Csomagolás mérete: | 73 x 40 x 24 cm |
| Felszerelés: | Bőtor, Szekrény, Szék, Asztal, Ágy, Kád, Lépcső, Lámpa, Mosdó, Zongora |
| Fogantyú magassága: | 24 cm |
| Hossz: | 59 cm |
| Kor: | 3+ |
| Magasság: | 90 cm |
| Meghatározás: | Lányoknak |
| Padlómagasság: | 28 cm, 32 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Szintek száma: | 3 |
| Szoba: | Konyha, Fürdőszoba, Hálószoba, Nappali |
| Termék állapota: | Új |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az ECOTOYS egy népszerű európai márka, amely kiváló minőségű fa játékokra specializálódott, ötvözve a hagyományos természetes anyagokat, a modern dizájnt és az oktatási értéket. Küldetése, hogy támogassa a gyermekek természetes fejlődését olyan játékokon keresztül, amelyek fejlesztik a kreativitást, a motorikus képességeket, a logikus gondolkodást és a fantáziát.
Az ECOTOYS kínálatában széles termékválaszték található – a fa babaházaktól, játékkonyháktól, járgányoktól és húzogatós játékoktól kezdve az oktatási építőkészleteken, gyerekszobai bútorokon át egészen más kiegészítőkig, amelyek minden napot örömteli és gazdagító játékká varázsolnak.
Minden termék nagy hangsúlyt fektet a biztonságra, a minőségre és a hosszú élettartamra, valamint megfelel a szigorú európai szabványoknak. A precíz kivitelezésnek, a gyönyörű dizájnnak és a praktikus funkcionalitásnak köszönhetően az ECOTOYS elnyerte a szülők bizalmát egész Európában.
Ha olyan játékokat keres, amelyek nemcsak szórakoztatnak, hanem fejlesztik is a készségeket és támogatják a gyermek egészséges fejlődését, az ECOTOYS az a márka, amelyre mindig számíthat.
| Gyártó : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Cím : | 62-080 Sady ul. Logistyczna 31, Tarnowo Podgórne |
| E-mail : | sklep@ecotoys.eu |

