Magic Tracks világító autópálya 132 alkatrész CSOMAGOLVA
Kód: SLEVA0760Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A játékautókkal felszerelt, világító autópálya minden gyermek számára jó szórakozást biztosít. Saját koncepció és elképzelés szerint rendezhető autópálya . A készlet elemei könnyen össze- és szétszedhetők, ennek köszönhetően a gyereknek nem lesz gondja a felépítésükkel. A játékautó fényeffektusokkal rendelkezik.
- A játékautó 2 db AAA elemmel működik. Az elemeket nem tartalmazza.
Csomag tartalma:
- 132 pályaelem
- Kis autó
Méretek:
- Pálya 63 x 66 x 32 cm
- Autó: 9,5 x 5 x 5 cm
- Kiszerelés: 52 x 36 x 8 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játék autópálya |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | ZKT.7783 |
| A pálya típusa: | Világitó, Alakitható |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6 |
| Anyag: | Műanyag |
| Elemek: | 2 x AAA |
| Felszerelés: | Kisautó |
| Hossz: | 63 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Modell: | Magic Tracks |
| Szélesség: | 66 cm |
| Szín: | Kék, piros, zöld, sárga |
| Szükséges elemek: | AAA |
| Termék állapota: | CSOMAGOLVA |
| Tömeg: | 1,2 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

