Lala Baba baba elegáns ruhákkal
Kód: D-HX013 H3Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A baba 35 cm magas. Színes ruhákat visel. A baba tud inni és pisilni a bilire. A készlet mindent tartalmaz, ami a baba gondozásához szükséges. Lehetőség lesz etetni, pelenkázni és bilire tenni. A babákkal játszó lányok megtanulnak törődést, védelmet és empátiát mutatni.
A Lala Baby baba készlet tartalma:
- bili
- egyéb ruhákat
- pelenkák
- előke
- egy doboz zsebkendőt
-3 üveg és egy pohár étel
Amikor megnyomjuk a pocakot, halljuk a babát:
-nevetés
- mondja anya és apa
-gügyög
-poszter
Csomag méretei: 46 x 35 x 10 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Babák, Babaházak, babakocsik Játék |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | Műanyag |
| Baba típus: | Csecsemő |
| Csomagolás mérete: | 46 x 35 x 10 cm |
| Felszerelés: | Ruha, Pelenka, Partedli, Bilibo |
| Hajszín: | Szőke |
| Magasság: | 35 cm |
| Meghatározás: | Lányoknak |
| Szemszín: | Kék |
| Szín: | Rózsaszín |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

