Interaktív zongora lányoknak rózsaszín
Kód: L-7007Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Vzdělávací interaktivní klavír pomůže probudit vášeň pro hudbu, ale také zlepší dovednosti a smysl pro rytmus. Klavír pro holky má 24 kláves, vyjímá se růžovými a fialovými barvami a 4 zářícími hvězdami. Klavír je vyrobený z certifikovaného pevného materiálu nejvyšší kvality.
Interaktivní klavír pro holky:
- tlačítko nahrávání
- 4 druhy hudebních nástrojů
- 4 rytmy
- ovládání hlasitosti
- reproduktor
- 24 nahraných skladeb
- 4 rytmy bicích nástrojů
- světla
Technické parametry:
- klavír 36 x 16 x 5 cm
- balení 40,5 x 17 x 6 cm
- potřebné baterie 3x AA
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek hangszerek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 1818912680543 |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Anyag: | Műanyag |
| Billentyűk száma: | 24 |
| Csomagolás mérete: | 40,5 x 17 x 6 cm |
| Hossz: | 36 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Meghatározás: | Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Szélesség: | 16 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Szükséges elemek: | 3 x AA |
| Termék állapota: | Új |
| Tulajdonságok: | Fény efektusok, Beépített hangszórók |
| Zenei hangszer típusa: | Billentyűk |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

