Gyermek elektromos traktor utánfutóval 24V Blast 2x200W piros - Nem teljes - S-BLT206-24V-RED
Kód: SLEVA1373Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
BLT gyerek elektromos traktor ultra nagy teljesítményű 2x200W-os villanymotorral és nagy EVA habkerekekkel könnyedén megbirkózik az egyenetlen tereppel is.
A gazdag felszereltség tartalmaz bőr ülést biztonsági övekkel, zenei panelt és első és hátsó LED lámpákat.
A 2,4 GHz-es távirányító három sebességű gombokkal és egy Stop biztonsági gombbal van felszerelve, amely azonnal megállítja a járművet és kikapcsolja az összes funkcióját.
Műszaki paraméterek:
- Teljesítmény 2x200W
- Akkumulátor 24V 7Ah
- 3 sebesség
- Jármű méretei: 188 x 81 x 104 cm
- Sebesség: 3-9 km/h
- Jármű súlya: 28 kg
- Teherbírás: 30 kg
- Töltési idő 8 óra
- Menetidő 1-2 óra
- Automatikus fék a gázpedálról való láb levétele után
Felszerelés:
- Biztonsági övek
- Puha ökológiai bőr ülés
- Távirányító 2,4GHz
- Első és hátsó LED lámpák
- Zenei panel: USB bemenet, Bluetooth
- Dallamok és dudagombok a kormányon
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos traktor gyerekeknek |
|---|---|
| Motor: | 2x200W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep, Terep |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Akkumulátor feszültség: | 24V |
| Biztonsági övek: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 130 x 75 x 50 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 24V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 188 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Traktor |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, Pótkocsival |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 104 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 120 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Motor teljersitmény: | 400W |
| MP3: | Nem |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Nem |
| Sebesség: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sebességváltás: | Igen |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 81 cm |
| Szín: | piros |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Nekompletní |
| Töltési idő: | 8 - 10 óra |
| Tömeg: | 28 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

