Gyermek elektromos terepquad fehér
Kód: J-PA0293 BIKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dětská elektrická čtyřkolka je vybavena dvěma motory o výkonu 6V 16000 RPM a širokými pěnovými koly EVA. Mezi vybavení patří hudební panel s veselými melodiemi. Čtyřkolka má svítící efekty, umožňuje jízdu ve všech směrech a její nosnost je do 25 kg.
Technické parametry:
- Výkon: 2x 6V 16000 RPM
- Baterie: 6V 4,5Ah
- Délka vozidla: 70 cm
- Šířka vozidla: 45 cm
- Výška vozidla: 46 cm
- Hmotnost: 5,8 kg
- Rychlost: 1 - 3 km/h
- Kola: 18 x 8 cm
- Sedadlo: 34 x 12 cm
- Maximální nosnost: 25 kg
- Doba nabíjení: 8 hodin
- Doba jízdy: až 120 min
Vybavení čtyřkolky:
- Měkká pěnová kola EVA
- Hudební panel
- Osvětlení
- Sedadlo potažené eko kůží
- Rychlosti: 1x vpřed, 1x vzad
- Zastavení automaticky po spuštění plynového pedálu
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos gyerek quad |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905258528014 |
| Motor: | 2x 6V 16000 RPM |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 69 x 40 x 32 cm |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Jármű típusa: | Quad |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 120 perc |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Kisebb gyerekeknek |
| Sebesség: | 3, 2, 1 |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

