Gyermek elektromos quad Storm fekete - Kicsomagolva - S-JJ320-BLACK
Kód: SLEVA1509Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Storm gyermek elektromos négykerekűje 1,5 és 3 éves kor közötti gyermekek számára alkalmas, maximális teherbírása 20 kg. Kényelmesen formázott üléssel, széles kerekekkel, valamint hang- és fényeffektusokkal rendelkezik. A zene panel AUX, USB bemenettel és előre rögzített dallamokkal van felszerelve. Útközben a gyermek az első LED lámpákkal világít.
Műszaki paraméterek:
- Teljesítmény 1x35W
- Akkumulátor 6V 4Ah
- Kerekek 19 x 8 cm
- Előre haladás
- Ülés 30 x 14 cm
- Jármű hossza 68 cm
- Jármű szélessége 43 cm
- Jármű magassága 41 cm
- Jármű súlya 5 kg
- Maximális teherbírás 20 kg
Felszerelés:
- Műanyag kerekek
- Első LED lámpák
- Zenei panel: AUX, USB bemenet
- Előre feltöltött dallamok
A terméknél feltüntetett fényképek és videók eltérhetnek. A termékleírásban szereplő összes specifikáció tájékoztató jellegű.
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos gyerek quad |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8595724000051 |
| Motor: | 1x35W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Nem |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 69 x 44 x 31 cm |
| Duda: | Nem |
| Elemek: | 6V 4Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Nem |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 68 cm |
| Indulási hang: | Nem |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Quad |
| Keréktípus: | Műanyag gumi peremmel |
| Kocsi felszerelés: | MP3 |
| Kormány szélessége: | 14 cm |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 41 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Max. terhelhetőség: | 20 kg |
| Meghajtás: | 2x1 |
| Meghatározás: | Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Motor teljersitmény: | 25W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Nem |
| Sebesség: | 2, 1 |
| Sebességek száma: | 1 |
| Sebességváltás: | Nem |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 43 cm |
| Szín: | Fekete |
| Távirányító: | Nem |
| Termék állapota: | Új, kicsomagolt |
| Töltési idő: | 8 - 10 óra |
| Tömeg: | 5 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 14 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

