Gyermek elektromos kismotor Honda NC750X fehér - Sérült csomagolás - R-PA.TR2306.BIA
Kód: SLEVA1548Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Gyermek elektromos motorkerékpár műanyag kerekekkel, gumírozott peremmel és 70W teljesítményű motorral. A felszereltséghez tartozik az első LED világítás és a zenei panel Bluetooth, AUX, MP3, USB és előre rögzített dallamokkal.
Műszaki paraméterek:
- Teljesítmény: 2x35W
- Akkumulátor: 12V 4,5Ah
- Kerék átmérő és szélesség: 31 x 10 cm
- Ülés: 34 x 19 cm
- Jármű méretei: 103 x 41 x 74 cm
- Súly: 11 kg
- Maximális terhelhetőség: 35 kg
Felszerelés:
- Műanyag ülés
- Műanyag kerekek gumiperemmel
- Kürt, indító hang
- Zenei panel: Bluetooth, USB, MP3, AUX, előre rögzített dallamok
- Első LED lámpák
- Akkumulátor töltöttségjelző
- Pót kerekek
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos motorok gyerekeknek |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 4, 5, 6 |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Csomagolás mérete: | 90 x 32,5 x 53 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 4,5Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Jármű típusa: | Motorbicikli |
| Keréktípus: | Műanyag kerekek gumiszegéllyel |
| Márka: | Honda |
| Max. terhelhetőség: | 35 kg |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak |
| Motor teljersitmény: | 70W |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Termék állapota: | Sérült csomagolás |
| Zene panel: | MP3, USB bemenet, Bluetooth, Motorhangok, AUX |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

