Gyermek elektromos kisautó Audi Q7 kékre festve
Kód: J-PA0125 NI MKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dětské elektrické autíčko Audi Q7 s dvěma motory o výkonu 45W a dvěma bateriemi s kapacitou 6V 7AH má nosnost 30 kg. Sedadlo je potaženo ekologickou kůži a má bezpečnostní pás. Výhodou autíčka je lakovaná karoserie.
Autíčko můžete ovládat pomocí dálkového ovládání, které pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Na dálkovém ovladači jsou tři rychlosti a bezpečnostní tlačítko STOP, které po zmáčknutí okamžitě zastaví autíčko.
- Součástí balení jsou baterie i nabíječka.
Technické parametry:
- Baterie: 2x6V 7Ah
- Výkon: 2x45W
- Délka autíčka:
- Výška autíčka:
- Šířka autíčka:
- Nosnost: 30 kg
- Bezpečnostní pásy
- Pěnové EVA kola
- Dálkové ovládání 2,4 GHz
- Pohon 2x2
- Přední a zadní LED osvětlení
- Hudební panel s FM rádiem, integrovaná hudba, vstup pro SD kartu, USB a MP3
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Motor: | 2x45W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep, Terep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 3 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 122 x 63 x 47 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 2x6V 7Ah |
| Hossz: | 120 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Kerék nagyság: | 25 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó |
| Lakkozott: | Igen |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 60 cm |
| Márka: | Audi |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 120 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Audi Q7 |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| SD kártya: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 70 cm |
| Szín: | Kék |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 21 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 34 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

