Gyerek roller összecsukható világító kerekekkel lila - Használt - J-SP0786 FI
Kód: SLEVA1392Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Összecsukható, könnyű roller világító kerekekkel, ideális minden gyermek számára, aki szereti a mozgást és a szabadtéri tevékenységeket. A lehajtható kialakításnak köszönhetően a roller könnyen szállítható és tárolható, így ideális eszköz a parkban, kerékpárutakon és nyaralási kirándulásokon való közlekedéshez.
Tulajdonságok:
- Csúszásgátló lábtartó
- Állítható kormánymagasság
- Hátsó kerék fék
- Tartós, alumíniumból és acélból készült váz
- Világító kerekek
Méretek:
- Hossz: 70 cm
- A taposófelület szélessége és hossza: 10 x 32 cm
- Kormány szélessége: 33 cm
- Kormány magassága állítható: 62/77/88 cm
- Kerekek átmérője: 12 cm
- Maximális terhelés: 50 kg
- Súly: 2 kg
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rollerek |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 6, 7, 8, 9 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Anyag: | Műanyag, Alumínium, Acél |
| Csomagolás mérete: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Hossz: | 70 cm |
| Jármű típusa: | Roller |
| Kerekek száma: | 2 |
| Max. terhelhetőség: | 50 kg |
| Meghatározás: | Lányoknak |
| Szín: | Lila |
| Termék állapota: | Használt |
| Tulajdonságok: | Csúszdával, Állitható kormányméret, Kitámasztóval |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

