Géppisztoly habpatronokhoz forgó céltáblával
Kód: L-5078Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Hračky napodobující zbraně jsou prvky, které se často objevují v chlapeckých hrách. Představený dětský samopal na pěnové náboje jistě zabaví mladé chlapce na dlouhé hodiny a také jim umožní uspořádat mnoho zajímavých her, u nichž nápad vychází z jejich představ.
Dětský samopal je vyrobeny z certifikovaného materiálu, kterým je plast. Jeho konstrukce připomíná skutečnou zbraň, ale je velmi bezpečný - nemá žádné ostré konce ani prvky.
Sada obsahuje:
- Samopal
- 20 pěnových nábojů
- Terč
Chcete-li aktivovat samopal, vložte příslušné baterie (3 x „AA“, které nejsou součástí sady), vložte zásobník, přepněte přepínač do funkce „ON“ a je připraveno. Můžete začít zábavu. Zbraň je určena pro všechny děti starší 8 let.
Rozměry:
- Samopal: 45 cm x 28 cm x 7 cm
- Průměr terče: 25 cm
- Balení: 51 cm x 33 cm x 10 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékfegyver |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5907625589277 |
| Ajánlott életkor: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomagolás mérete: | 51 x 33 x 10 cm |
| Elemek: | 3 x AA |
| Felszerelés: | Cél, Töltény |
| Hossz: | 45 cm |
| Magasság: | 28 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Szélesség: | 7 cm |
| Szín: | Kék, Narancsszínű, Szürke |
| Szükséges elemek: | AA |
| Termék állapota: | Új |
| Típus: | Pisztoly habpatronokhoz, Géppisztoly |
| Tömeg: | 2 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

