Gél akkumulátor 12V 12Ah
Kód: R-AKU.12V-12AHKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Műszaki adatok:
- 12V 12Ah
- Méretek (hossz x szélesség x magasság): 15 x 9,5 x 9,5
- Zárt gél akkumulátor
- Újratöltésre alkalmas
- Karbantartásmentes működés
- Nem szivárog elektrolit és nem csöpög – biztonságos használat
- Az akkumulátor biztonságos működésének lehetősége bármilyen helyzetben
- Rezgésállóság, tárolási kapacitás széles hőmérsékleti tartományban
Győződjön meg arról, hogy az akkumulátor paraméterei és méretei megegyeznek az elektromos akkumulátorral. tolószék vagy más eszköz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | AKU.12V-12AH |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Elemek: | 12V 12Ah |
| Hossz: | 15 cm |
| Magasság: | 9,5 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Termék állapota: | Új |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

