Fekete amerikai rendőrségi elektromos kisautó SÉRÜLT CSOMAGOLÁS
Kód: SLEVA0268Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Gyermeke arról álmodik, hogy a jövőben rendőr legyen? Tedd őt ma ebbe a fontos szerepbe – biztosak vagyunk benne, hogy az akkumulátoros rendőrautó az az elem, amelytől minden játék teljesen más méreteket ölt.
A bemutatott fekete akkumulátoros jármű messziről hívja fel magára a figyelmet. A fekete testet számos, kontrasztos színű matrica borítja, amelyek mintáját a rendőrségi konvenció is megőrizte. Valódi rendőrjelvényre emlékeztető POLICE feliratok és képek láthatók. Ez még nem minden – a színezett szélvédő kerete fölött kék és piros lámpák helyezkednek el, amelyek minden gyerek arcára nagy mosolyt csalnak.
Egy 2x35W-os dupla motor hajtja, amely 12V4,5Ah akkumulátorral kombinálva 3-5 km/h sebességgel halad. Ez nem minden. Érdemes megjegyezni, hogy a gyerekeknek szánt rendőrautó akkumulátoros változata automata sebességváltóval van felszerelve, 3 fokozatú sebességszabályozással.
A gyerekeknek szánt rendőrautó sötét változatában kényelmes bőrülés és ergonomikusan kialakított kormány kapott helyet, melynek méreteit a több éves gyerekek kézméreteihez igazították. A pilótafülke második részében található egy audio panel, amely kellemes utazást tesz lehetővé kedvenc hangjaival a háttérben. MP3 lejátszó, USB és TF csatlakozók a zenelejátszó kialakításának részét képezik, így minden felhasználó csatlakoztathatja majd lejátszóját.
A fekete, rendőrautó a legjobb minőségű anyagokból készült, ami garantálja a modell hosszú élettartamát. A gyerekjármű speciális műanyagból készült EVA kerekekre van felszerelve, aminek köszönhetően a kis sofőr kényelmesen közlekedhet különféle felületeken. A bemutatott fekete rendőrautó CE tanúsítvánnyal rendelkezik, mely a gyártó nyilatkozata arról, hogy a jelzett termék megfelel az úgynevezett irányelv követelményeinek. Az Európai Unió „új megközelítése”. A járművet minden 3 éves és annál idősebb gyereknek szánják, azonban a készlet egy speciális 2,4G-s távirányítóval van felszerelve, amellyel a szülők irányíthatják a járművet, amivel biztosan a kisebb testvérek is játszhatnak. A fantasztikus akkumulátoros autó az eredeti dobozba van csomagolva , az egyes alkatrészek és alkatrészek összeszerelése körülbelül 30 percet vesz igénybe.
- A távirányítót két 1,5 V-os AA elem táplálja, melyeket a csomag nem tartalmaz.
Technikai paraméterek:
- Motor: 2x35W
- Akkumulátor: 12V 4,5Ah
- A játékautó hossza: 113 cm
- Az autó magassága: 45 cm
- A játékautó szélessége: 64 cm
- Ülőfelület mérete: 24 x 33 x 16 cm
- Sebességváltó: automata, 3 sebességes
- Sebesség: 3-5 km/h (terheléstől és tereptípustól függően)
- Saját súly: 13,5 kg
- Maximális terhelhetőség: 25 kg
- Kerék átmérő: 23 cm
- Kerék szélesség: 7,5 cm
- Töltési idő: 8 óra
- Távirányító frekvencia: 2,4 GHz
- Vezetési idő: 1-2 óra (terheléstől és tereptípustól függően)
- Fék: Automatikus, ha elengedik a gázpedált, Vészleállítás távirányítóval (P)
Felszerelés:
- Biztonsági öv
- Nyíló ajtó
- Puha EVA kerekek
- Távirányító: 2,4G, 3 sebesség a távirányítón
- Fények: Elöl LED, háttérvilágítású műszerfal
- Hang: USB, SD, MP3 bemenet, dallamok és kormánykürt
- Megafon a beszédhez
- Nyíló csomagtartó
- Műanyag ülés
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Motor: | 2x35W |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Elemek: | 12V 4,5Ah |
| Jármű típusa: | Autó |
| Lakkozott: | Nem |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Motívum: | Rendőrség |
| Motor teljersitmény: | 70W |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Szín: | Fekete |
| Szükséges elemek: | AA |
| Termék állapota: | Sérült csomagolás |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

