Elemes interaktív konyha, 63 cm, 42 részes, sötétkék
Kód: L-16872Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Üdvözöljük a kulináris kalandok világában a kiegészítőkkel ellátott Interaktív konyhánkban . Bekapcsolt állapotban a konyha valósághű hangokat bocsát ki, és fényhatásokkal is rendelkezik. A készlet 42 darabot tartalmaz, benne edényekkel, edényekkel, zöldségekkel, gyümölcsökkel, evőeszközökkel és műanyagból készült ételekkel.
- A konyhasarok három AA elemmel működik
A készlet tartalma:
- Konyha
- Edények, edények, evőeszközök
- Élelmiszerek
- Egyéb tartozékok
Méretek:
- Konyha: 63 x 47 x 23 cm
- Kiszerelés: 48 x 36 x 15 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékkonyhák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905884454428 |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomag tartalma: | Játékkonyha |
| Csomagolás mérete: | 48 x 36 x 15 cm |
| Darabszám: | 42 |
| Felszerelés: | Főzőlap, Sütő, Edények, Mosogató, Hűtőszekrény, Pára elszivó, Élelmiszerek |
| Hossz: | 47 cm |
| Kor: | 3+ |
| Magasság: | 63 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 23 cm |
| Szín: | Kék, Narancsszínű, Bézs |
| Termék állapota: | Új |
| Tulajdonságok: | Hang efektusok, Fény efektusok |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

