Elektromos gyerektraktor tolólappal és utánfutóval, sárga - Kicsomagolt - L-13564
Kód: SLEVA1507Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A gyermek elektromos traktor a szerkezetének és a hatalmas kerekeinek köszönhetően nem csak a szilárd talajhoz alkalmazkodik. A traktornak két motorja van, összesen 90 W teljesítménnyel. A kezelés nagyon egyszerű, csak nyomja meg a gázpedált, és máris indulhat a terepre. Amikor leveszi a lábát a gázpedálról, a traktor automatikusan megáll. Az utazást biztosan kellemesebbé teszi a zene, amelyet a MP3 és USB bemeneteknek köszönhetően saját maga is lejátszhat.
A traktor egy 2,4 GHz-es frekvencián működő távirányítóval vezérelhető.
Műszaki paraméterek:
- Motor: 2x45W
- Akkumulátor: 12V 4,5Ah
- Sebesség: 3 - 3,5 km/h
- Teherbírás: 30 kg
- Töltési idő: 8 óra
- Menetidő: akár 60 perc
- Méretek: 163 x 52 x 57 cm
- Csomag méretei: 99 x 48 x 42 cm
- Súly: 14 kg
- Modell: BW-X002A
Tulajdonságok:
- Első LED világítás
- Távirányító
- Műanyag kerekek gumiperemmel
- Zenei panel MP3 és USB csatlakozóval
- Puha ökológiai bőr ülés
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos traktor gyerekeknek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Motor: | 2x45W |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 99 x 48 x 42 cm |
| Elemek: | 12V 4,5Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 163 cm |
| Jármű típusa: | Traktor |
| Keréktípus: | Műanyag gumi peremmel |
| Lakkozott: | Nem |
| Magasság: | 57 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| Sebesség: | 3, 4 |
| Szélesség: | 52 cm |
| Szín: | Sárga |
| Termék állapota: | CSOMAGOLVA |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 14 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

