Elektromos gyerek autó Audi R8 Spyder rózsaszín PINKY - Sérült csomagolás - S-HL1818-NEW-PINK
Kód: SLEVA1214Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az Audi márka által licencelt elektromos gyermekautó biztosan elvarázsol minden minőségi jármű szerelmesét. Habszivacs Eva kerekekkel van felszerelve, amelyek csendesek és sokféle terepen megbirkóznak. A gyermek egy puha, öko bőrből készült ülésben ül.
A belső térben MP3, AUX és USB bemenetekkel, valamint előre felvett dallamokkal ellátott zenei panel található. A kormánykeréken hangeffektusokkal ellátott gombok találhatók.
A gyermek biztonságát az automatikus fékfunkció garantálja, amely azonnal aktiválódik, miután leveszi a lábát a gázpedálról. A távirányítón található egy biztonsági Stop gomb, amely azonnal leállítja a járművet és kikapcsolja annak összes funkcióját. A távirányítón három sebesség közül választhat.
- A játékautó 1,5 és 3 év közötti gyermekek számára alkalmas.
- A csomag tartalmaz egy akkumulátort és egy töltőt.
Műszaki paraméterek:
- Teljesítmény 2x35W
- Akkumulátor 2x6V 4.5Ah
- Vezetés minden irányban
- 3 sebességfokozat a távirányítón
- Jármű méretei 100 x 66 x 46 cm
- Sebesség 3-5 km/h
- Jármű súlya 12 kg
- Maximális teherbírás 30 kg
- Töltési idő 8 óra
- Vezetési idő körülbelül 1 óra - a jármű terhelésétől és a terepviszonyoktól függően
- Automatikus fékezés, amikor leveszi a lábát a gázpedálról
- Biztonsági leállító gomb a távirányítón
Felszerelés:
- Biztonsági övek
- Nyíló ajtó
- Puha öko Bőrülés
- Puha habszivacs Eva kerekek
- 2,4 GHz-es távirányító
- 3 sebesség a vezérlőn - lassú, normál, gyors
- Első LED-es lámpák
- Zenei panel: USB, MP3, AUX bemenet
- Kormánykerék zenei gombjai
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Motor: | 2x45W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 100 x 53 x 31 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 2x6V 4,5Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 98 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 43 cm |
| Márka: | Audi |
| Max. gyermek magassága: | 110 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Modell: | Audi R8 |
| Motor teljersitmény: | 70W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sebességváltás: | Nem |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Igen |
| Szélesség: | 59 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Sérült csomagolás |
| Töltési idő: | 10 óra |
| Tömeg: | 10,5 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 34 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

