Elektromos kisautó Land Rapid Racer EVA kerekek narancssárga
Kód: L-2829Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Együléses Land Rapid Racer játékautó , ami jól meg van készítve. Az elektromos autó 3 előre- és 3 hátrameneti sebességgel tud haladni előre és hátra, jobbra, balra. Az autó 2,4 GHz-es távirányítóval is vezérelhető. A játékautó izzó első és hátsó lámpákkal is fel van szerelve eredeti optikával, zenével és valósághű hangokkal. A játékautó távirányítóval is fel van szerelve, mellyel szabályozhatod gyermeked utazásának irányát és biztonságát. A játékautó könnyedén megbirkózik egyenetlen, aszfaltozott és burkolatlan terepen, valamint enyhe dombokkal, maximum 10%-os lejtéssel. Garanciaidő 24 hónap. Ez az exkluzív játékautó örömet okoz a gyermeknek és a szülőknek egyaránt. A termék európai CE tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelelő korosztály 3 éves kortól.
AZ AUTÓ MŰSZAKI ADATAI
Motor: 2x45W
Akkumulátor: 2x6V 4,5Ah
Sebességváltó: 2 sebességes (gyors / lassú)
A jármű méretei: 93 cm x 58 cm x 49 cm
Sebesség: 3-5km/h
Kész súly: 12 kg
Max. Terhelhetőség: 30 kg
Töltési idő: 8 óra
Rendezvényidő: 1-2 óra
Fék: Automatikus, ha elengedik a gázpedált, Vészleállítás távirányítóval (P)
Az autó felszereltsége:
Biztonsági övek: ✓
Az ajtó kinyitása: ✓
Gombok: ✕
Ülés: Eco-bőr
Kerekek: Puha EVA
Távirányító: 2,4G, 3 sebesség
Fények: első LED, világító műszerfal
Audio: FM rádió, USB, Micro SD, MP3 bemenet
A nagy, erős és a legjobb minőségű műanyag autóból készült modern stílusban, kielégíti a legfiatalabb autókedvelők ízlését.
A játékot a gyártó 3 éves kortól ajánlja, de a gyerekek 1 éves kortól szüleik távirányítójával élvezhetik az utazást.
CE tanúsítvánnyal rendelkezik
Saját összeszereléshez (beleértve az egyszerű telepítési utasításokat 20-30 perc)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5902808155041 |
| Motor: | 2x45W |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 93 x 54 x 37 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 2x6V 4,5Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Nem |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 93 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Kerék nagyság: | 21 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 48 cm |
| Max. gyermek magassága: | 110 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Modell: | Land Rapid Racer |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Narancsszínű |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 12 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 30 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

