Digi Birds Interaktív énekes madár
Kód: J-ZA1011Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ahoj! Ahoj!
"Zde ptáčkové rádio v březovém háji,
Vysíláme pořad z ptačího kraje.
Prosím, ať každý nastaví přístroj,
Protože ptáčkové přilétli k poradám..."
slovy Tuwima Vás zveme k zábavě s roztomilými, barevnými ptáčky.
Ptáček je velmi jednoduchý na ovládání, aby začal krásně a realisticky cvrlikat různými způsoby, stačí mu fouknout do zobáčku nebo zapískat pomocí píšťalky, kterou naleznete v sadě.
V tu chvíli ptáček začne cvrlikat nebo zpívat ptačí melodie.

Funkce ptáčka
- vypínač off
- možnost zpívání sboru
- možnost zpívání sóla
Sada obsahuje
- ptáčka
- píšťalku
- 3 x baterie AG13 (součástí balení + 3 náhradní)
Rozměr ptáčka 9cm x 7cm x 4cm
rozměr balení 18cm x 13cm x 6cm
věk 3+
váha 0,070kg
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Interaktív babajátékok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6951519610676 |
| Csomagolás mérete: | 18cm x 13cm x 6cm |
| Hossz: | 18 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 6 cm |
| Termék állapota: | Új |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

